Nakládací technika
nakládací technika
Nabízíme kompletní nakládací systémy vyznačující se spolehlivým provedením, vysokou funkčností a navíc atraktivním poměrem ceny a výkonu.

Sekční a rolovací vrata

Pro velké otvory dodáváme sekční a rolovací vrata do šířky 11,75 m a výšky 9 m, speciální vrata mohou být dokonce ještě vyšší. Jsou hospodárné a spolehlivé.
Na rampách a místech, kde je nutno manévrovat v těsném prostoru dodáváme robustní vrata, která jsou odolná proti lehkým kolizím.
Pro haly s nedostatečným prostorem a s předepsanou ochranou proti výbuchu dodáváme rolovací vrata.
Co se běžně považuje za speciální řešení, je u nás standard. Např. otočný boční díl s integrovanými dveřmi, pevné pole, šikmý uzavírací profil, vedlejší dveře, …

Těsnící límce
Těsnící límec

Vratové těsnící límce chrání zboží před povětrnostními vlivy, šetří energii, náklady na výstavbu předsazených střech a nástaveb, ochraňují zdraví personálu.
Dodáváme plachtové těsnící límce, které jsou univerzální a přizpůsobí se rozměrům nákladních vozů. Kvalitní horní a boční plachty se montují na pozinkovaný zatlačitelný rám a poskytují pevnou a pružnou, proti roztržení odolnou, konstrukci. Plachty a rámy se dodávají jednotlivě, proto také případná výměna poškozeného dílu je snadná.

Vyrovnávací můstky
Vyrovnávací můstek

Dodáváme vyrovnávací můstky se sklopným klínem i s výsuvem. Dokonale vyrovnávají výšku pro rychlé a účinné nakládání a vykládání. Představují promyšlená řešení vyrovnávání rozdílu mezi ložnými plochami nákladních vozů a nakládacími rampami.
Robustní ocelová konstrukce vyrovnává bez problémů boční náklony vozidel. Spolehlivá hydraulika se dvěma zdvihovými válci a jedním zdvihovým válcem pro chlopeň vyhovuje všem případům, snadno se obsluhuje. Je bezpečná díky automatickým ventilům pro nouzové zastavení ve zdvihových válcích pro případ, že vozidlo odjede při ještě zatížené plošině příliš brzy.
Námi dodávané můstky jsou již opatřeny předem namontovanou kabeláží pro připojení řízení a hydrauliky.
Nakládací můstky splňují všechny zákonné předpisy a normy a mají provedenou zkoušku konstrukčního vzorku.
Rádi vám poradíme, který systém představuje nejúčinnější řešení vaší situace.